Jak funguje e-tržiště Zdravě a přírodně z. s.

Upozornění: Toto e-tržiště je určeno pouze pro členy spolku Zdravě a přírodně z. s.


Spolková filozofie - jsme komunita sdružující pěstitele, drobné zemědělce a malé výrobce přírodních produktů. Podporujeme lidi, kteří tvoří a vyrábí v domácích podmínkách zdravé a kvalitní produkty. Nabízíme zde možnost uplatnit svou produkci a výrobky v rámci spolkového e-tržiště. Tyto výrobky mohou nakupovat pouze členové našeho spolku.


Kdo zde může produkty nabízet a poptávat?

Veškeré zde nabízené produkty a služby jsou majetkem členů spolku Zdravě a přírodně z.s. Objednat a zakoupit si je mohou pouze členové spolku Zdravě a přírodně. Produkty jsou vyráběny členy spolku pro členy spolku. Upozorňujeme, že většina produktů pochází z domácí produkce členů spolku. Část produktů nakupuje spolek pro ostatní členy od komerčních, avšak malých regionálních producentů.

Jak nakoupit?

Objednejte si nabízené zboží v našem E-tržišti, čímž se stanete na omezenou dobu členem spolku Zdravě a přírodně z. s. (viz. Stanovy spolku Zdravě a přírodně z. s.) Při vyplňování objednávky zadejte v okně Potvrzení objednávky v kolonce Doplňující informace, datum a čas vyzvednutí (preferujeme Po, St, Pá v 18.00 hod.) Objednané produkty si vyzvednete po domluvě na adrese Svárov, ul. K Novému Dvoru, okr. Kladno. Kontaktní telefon 724 181 266.

 Jak nabídnout a prodat své zboží?

Stát se členem spolku Zdravě a přírodně z. s. a na mailovou adresu spolku zaslat fotografii svého produktu s krátkým popisem, váhou a cenou. Produkt bude zařazen do spolkového e-tržiště. V případě objednávek Vašich produktů Vám bude v úterý večer v sudém týdnu zaslán e-mail se specifikací objednávky. Produkty následně dovezete k vyzvednutí v sobotu od 9.00 do 12.00 hod. v sudém týdnu na výdejní místo Svárov, K Novému Dvoru, okr. Kladno. Nebo jej zašlete dobírkou na adresu Zdravě a přírodně z. s., Hlavní č. 1, 273 51 Svárov.

Jak se stát členem spolku?

Členem spolku se můžete stát několika způsoby:

  • Registrací při objednávce produktů členů spolku zde na e-tržišti - toto členství trvá pouze do vyzvednutí objednaného produktu ve spolkovém tržišti na adrese Svárov, ul. K Novému Dvoru, okr. Kladno
  • Vyplněním a podáním přihlášky do spolku v tištěné nebo elektronické podobě (e-mail)